ייצוג יזמים וקבלנים

כ-33% מהדירות הנמסרות בישראל מדי שנה הן דירות חדשות מקבלן ומדובר על היקף שמגיע במספרים מוחלטים עד לכדי כ-60,000 נכסים ויותר. משרד עורכי דין שיפי קצנלנבוגן הינו אחד המשרדים המובילים בתחומו בייצוג קבלנים ויזמים.

משרדנו נשען על ניסיון של כ-10 שנים בענף הנדל"ן ומייסדת המשרד, עורכת הדין שיפי קצנלנבוגן, צברה שם ומוניטין רב בייצוג יזמים וחברות קבלניות מהגדולות במשק. השירות המשפטי המקיף שאנו מעניקים ליזמים וקבלנים נגזר מתוך היכרות מעמיקה עם ענף הנדל"ן על בוריו. אנו מתמחים הן בנתיבים הסטנדרטיים והן – כמובן – במציאת פתרונות איכותיים ויצירתיים לאתגרים הצצים תוך כדי קידום המיזם.

הגישה שלנו במשרד עורכי דין קצנלנבוגן היא שהשירות המשפטי ללקוחות המסחריים חייב להיות בהתאמה אישית. דהיינו, להתאים לקבלן/ליזם על פי אופן העבודה, דרכי ההתנהלות, הגישה העסקית וכו'. כך גם אנו פועלים ללא ליאות לשפר את המיזם בכלים משפטיים ומקצועיים שונים וזאת בכדי לספק שירות בעל ערך הן בתחום הקרקעות והן בתחום הבנייה.

 

ייצוג קבלנים, יזמים וקבלני משנה במשרדנו כולל סל שירותים רחב:

• ייצוג בהגשת הצעות למכרזים והתמודדות במכרזים.

• הסכמי קבלנות – עריכת הסכמי קבלנות, ניהול משא ומתן לכריתת חוזה קבלנות כולל חוזים פאושליים, חוזים קבלניים "עד מפתח", חוזים המבוססים על כתב כמויות וכו'.

• ליווי משפטי שוטף לאורך כל חיי הפרויקט – ליווי משפטי צמוד של היזם, הקבלן או קבלן המשנה בהוצאת הסכם הקבלנות לפועל בכל שלבי הפרויקט.

• ייעוץ משפטי במיקור חוץ – ייצוג משפטי של הלקוח בהליכים משפטיים שונים לרבות תביעות קבלנים-ספקים, תביעות כספיות המוגשות על ידי מזמין העבודה כנגד הקבלן או על ידי הקבלן כנגד מזמין העבודה, תשלומים בגין עבודות נוספות, איחורי מסירה, תביעות ליקויי בנייה ועוד.

• ייצוג בנושאי דיני עבודה והתקשרות עם קבלני משנה.

שמים את הנכס
שלנו

בידיים בטוחות.